top of page

ניצן מגל השירותים שלי

משפחה

צילומי משפחה בבית
 

אם שוטטתם קצת באתר ובבלוג שלי, אפשר לשים לב בקלות שצילומים בבית הם המועדפים עליי. הבית שלכם מספר את הסיפור של המשפחה שלכם בצורה הטובה ביותר. בסשן צילומים בבית מקבלים את שני העולמות- צילומים בבית וגם בחוץ- חצר או בסביבה הקרובה. אם מזג האויר בעייתי, לא נצטרך לתאם מחדש את הצילומים ואין צורך לארגן את כל הילדים, להכניס לאוטו ולנסוע למקום מרוחק. הילדים ירגישו בבית, יהיה קל יותר להעסיק אותם וכל מה שהם צריכים נמצא במרחק נגיעה.

הייתי נותנת הרבה כדי שאוכל להראות לבנות שלי איך היו החיים שלי כשהייתי בגילן- תמונות של החדר שלי, של הבובה האהובה עליי, של הסדינים של בת הים הקטנה שהיו לי והכי אהבתי. אבל משומה את השגרה שלנו אנחנו לא מצלמים. התמונות האלה הן המתנה הכי טובה שתוכלו לתת לילדים שלכם בעוד 15 שנים וגם יותר. אלה הדברים שתסתכלו עליהם בעוד מספר שנים ויזכירו לכם בדיוק איך הפרק הזה בחיים שלכם הרגיש.

אני בטוחה שאת מצלמת את הילדים שלך- הטלפון ובתוכו המצלמה זמין תמיד וזה מעולה! אבל מה איתך? אני מאמינה שאימהות צריכות להיות בתמונות עם המשפחה שלהן. זה לא תמיד פשוט למצוא לזה זמן או משאבים אבל אני יודעת שיום אחד, תסתכלי אחורה, ותודי לעצמך שהחלטת לא לוותר ולגרום לזה לקרות.

תמונות שניצן צילמה
משפחה

צילומי משפחה בטבע

אתם בעצם יוצאים לטיול קטן בטבע, לזמן איכות משפחתי ואני שם סביבכם עם המצלמה, קצת כמו זבוב על הקיר, מתעדת אתכם כמשפחה. אין צורך לעמוד במקום ולחייך, אין צורך "לשתף פעולה עם המצלמה", כשיוצאים לטבע כל הקסמים קורים. הילדים מרגישים משוחררים והתפאורה מספקת את היופי המשלים. אתם יוצאים לטיול כמשפחה ואני שם כדי לתעד את האחווה המשפחתית שהיא רק שלכם.

למה אני לא מבקשת מכם לעמוד או לחייך בצורה מסוימת? כי זה מבוים, ולא תמיד מתאים לחלק מהילדים. ובעיקר- כי אין כמו לתפוס חיוכים אמיתיים וכנים שצולמו מבלי ששמתם לב בכלל. (ועדיין- כמובן שאם תרצו תמונה משפחתית קלאסית, כזאת שמביאים ליום המשפחה בגן 😊, אשמח לעזור לכם לגרום לזה לקרות).

את צילומי המשפחה בטבע נצלם לרוב (אלא אם כן ישנם אילוצים) בשעות הסמוכות לשקיעה. בזמן הזה שמכונה גם זמן הזהב השמש מפיצה אור מחמיא מאוד, ואנחנו שם כדי לנצל זאת.

צילומי משפחה בטבע
צילומי ניו-בורן בבית

צילומי ניו-בורן בבית

במיוחד עם הקטנטנים האלה ואחרי הימים הראשונים שאחרי הלידה- כל יציאה מהבית היא לא פשוטה, בטח אם יש עוד כמה אחים או אחיות. את, המשפחה שלך והתינוק/ת הקטנטנ/ה תרגישו הרבה יותר בנוח בצילומים באווירה ביתית. 
אני מגיעה עד אליכם, בשעות שנוחות לכ
ם ולקטנטן/ה ואני קצת כמו זבוב על הקיר, משאירה לכם מזכרת שהיא בדיוק אתם. לא מבוימים מידי, לא לבושים אחרת ממה שאתם רגילים (אל תגלו אבל גם בפיג'מה אפשר להצטלם), נמצאים במקום בו אתם מרגישים הכי בבית, עם כל הדברים שהתינוק צריך במרחק נגיעה. 
וכמובן- זה גם מתאים לכל מזג אויר ועונות השנה.
כאן תוכו לקבל עוד פרים על צילומי ניו בורן בבית, כמו- באיזה גיל מצלמים ניו בורן? האם צריך לנקות ולסדר את הבית לפני הצילומים? ומה עושים האחים הגדולים בזמן הצילומים?

.

תמונות שניצן צילמה
הריון

צילומי הריון בבית

 

הבטן העגולה והמהממת הזאת היא כל כך הרבה דברים! המון אושר, ציפייה, חששות, תקוות, חיים שלמים וכן - גם חוסר בשעות שינה. כל אלה יופיעו בתמונות וינצרו תקופה יחידה במינה. את צילומי ההריון אני מאוד ממליצה לקיים בבית, בסביבה הטבעית הנוחה והנינוחה. לא צריך בית מעוצב או מיוחד- מספיק שהוא שלכם- זה הכי טוב. אם יש עוד ילדים- גם זה נהדר. נשלב אותם בצילומי ההריון ואדאג שגם עבורם זו תהיה חוויה משפחתית אמיתית.

אתר ניצן מגל (11)
תדמית

צילומי תדמית בבית העסק

אני פחות מאמינה בצילומי תדמית שהם "פס ייצור". אני ממש חושבת שכל עסק צריך "להרגיש בבית" ושתמונות התדמית שלו ישקפו את העסק כולו. בצילומי תדמית אני מגיעה עד העסק שלכם ומצלמת אתכם שם. אם ישנם מוצרים ניתן לשלב גם אותם או אם תרצו להביא אדם נוסף שיצטלם כלקוח- גם את זה ניתן לעשות. איזה עסקים אני מצלמת? מטפלים ומטפלות בקליניקות שונות, אנשי ספורט, חברות שונות ועוד.

תמונות שניצן צילמה

צילומי זכרונות

הייתי נותנת הרבה כדי שאוכל להראות לבנות שלי איך נראו החיים שלי כשהייתי בגילן - תמונות של החדר שלי, של הבובה האהובה עליי, של הסדינים של בת הים הקטנה שהיו לי והכי אהבתי. אבל משומה את השגרה שלנו אנחנו לא מצלמים. התמונות האלה הן המתנה הכי טובה שתוכלו לתת לילדים שלכם בעוד 15 שנים וגם יותר. אלה הדברים שתסתכלו עליהם בעוד מספר שנים ויזכירו לכם בדיוק איך הפרק הזה בחיים שלכם הרגיש.

זכרונות
רעיון למתנה

רעיון למתנה

צילומי משפחה הם מתנה נהדרת לציון יום הולדת עגול או אירוע מיוחד!

זה יכול להיות בכל גיל ובכל הרכב משפחתי- אם תרצו אפילו כל המשפחה המורחבת יכולה להגיע. זאת ההזדמנות ליצור זיכרונות רב-דוריים, וזה מדהים לראות- רק עצם המפגש עצמו- הוא חוויה לכל הדורות!

כי בסוף מגיע הרגע שבו צריך לבחור מתנה לאנשים שכבר יש להם הכל- ספרים, תכשיטים, בשמים, ועוד שלל חפצים. אבל אבא/אמא/סבתא/סבא הגיעו לגיל עגול ובכל זאת נרצה להעניק להם משהו עם ערך.

איפה מצטלמים?

בבית- אם שוטטתם קצת באתר בטח שמתם לב שאני מאוד אוהבת לצלם בבתים של אנשים- כי שם כל הסיפור המשפחתי נמצא. אם מדובר בבית שבו נמצאים כבר שנים רבות- אז הזיכרונות שלובים בכל חדר וחדר וזו הזדמנות נהדרת לחזור לשם. ניתן גם לצאת לסביבה הקרובה של הבית ולהרוויח צילומי חוץ וגם פנים.

בטבע- ניתן גם להיפגש בטבע (יער או חורשה יפה, שדה פורח קרוב או כל מקום יפה הנמצא בסביבה). אני פוגשת אתכם שם ויוצאים לטיול/ פיקניק/ חוויה משפחתית כיפית ומשוחררת. מלבד כמה תמונות משפחתיות "קלאסיות", הצילומים אינם מבוימים, זורמים וטבעיים.

אתר ניצן מגל (30)
bottom of page